Umów wizytę!

Ewelina Paczocha
Założycielka, Fizjoterapeuta

Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie z tytułem magistra fizjoterapii. Specjalizuje się w rehabilitacji ortopedycznej dorosłych, z którymi na co dzień współpracuję. Wcześniej związana byłam z profesjonalnymi obiektami hotelarskim, gdzie kształtowałam swoje umiejętności w dziedzinie masażu. W swojej pracy z pacjentem najczęściej wykorzystuje techniki terapii manualnej, techniki mięśniowo-powięziowe oraz różnego rodzaju masażu. Od niedawna zakochałam się w suchym igłowaniu, które przynosi dużą efektywność mojej pracy.

Cześć, jestem Ewelina! Jestem założycielką Dr-Zdrówko.
Wyznaję zasadę, iż człowiek uczy się całe życie. Dlatego też ciągle podnoszę swoje kwalifikacje i wiedzę na kursach i szkoleniach z zakresu fizjoterapii.
Kocham to, co robię i uważam, że posiadam najważniejsze cechy dobrego fizjoterapeuty. Jestem osobą uśmiechniętą, empatyczną, z dużą pogodą ducha, a do tego bardzo profesjonalną. Lubię pracę z ludźmi, dlatego ich samych stawiam na pierwszym miejscu. W czasie studiów przepracowałam 3 lata jako wolontariusz, ucząc się podejścia do życia jak i samych ludzi. Te doświadczenia nauczyły mnie, że profesjonalne i miłe podejście do człowieka, to podstawowy cel mojego zawodu.

Dlaczego warto współpracować
właśnie ze mną?

W dzisiejszym świecie, na skutek prowadzonego stylu życia, ludzie borykają się z różnymi dolegliwościami bólowymi barków, kręgosłupa, szyi oraz innymi częściami narządu ruchu. Niestety, pierwszą osobą, do której się udają po poradę, jest lekarz rodzinny, który może przepisać leki przeciwbólowe lub skierować do specjalisty ortopedy. Z doświadczenia wiem, że oczekując w kolejce do lekarza specjalisty, może zejść dość długo. Z badań wynika, że najczęstszy ból wynika z przeciążenia i urazów związanych ze złym eksploatowaniem własnego ciała, nieznajomością ergonomii pracy, zbyt małą ilością ruchu, bądź jeżeli jakiś ruch występuje, to technika wykonywania ćwiczeń jest nieprawidłowa. Są to urazy, z którymi fizjoterapeuta jest w stanie sobie poradzić. Dlatego wyznaję zasadę, że ćwiczenia i ruch są najważniejszym czynnikiem, który wspomoże procesy regeneracyjne organizmu. W swojej pracy spotykam się z dużą liczbą pacjentów, którzy po rozpoczęciu fizjoterapii pod moją opieką, uniknęli operacji i powrócili do normalnego funkcjonowania.

Jak mogę Ci pomóc

i dlaczego faktycznie tego potrzebujesz?
Prowadzona profilaktyka zdrowia jest w stanie uchronić nas przed poważnymi chorobami cywilizacyjnymi i nie tylko. Dzięki przestrzeganiu podstawowych reguł zdrowego stylu życia jesteśmy w stanie zaoszczędzić sobie nerwów, czasu i pieniędzy, które musimy wydać na późniejszy proces diagnostyczny i leczniczy. Jeśli chcesz utrzymać swoje ciało w zdrowiu lub jeśli masz już dolegliwości płynące z Twojego narządu ruchu, nie czekaj, aż Twój stan przejdzie w stan przewlekły. Zapoznaj się z ofertą poniżej i dowiedz się, co mogę dla Ciebie zrobić.
Umów się na wizytę! 😊