Umów wizytę!

Ilona Chmara
Fizjoterapeuta

Ilona ukończyła Akademię Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku zdobywając tytuł magistra fizjoterapii. Fascynuje ją fizjoterapia uroginekologiczna, pomaga kobietom w ciąży, po porodzie oraz z dolegliwościami bólowymi. Jest w trakcie szkolenia akredytowanego przez Polskie Towarzystwo Uroginekologiczne. Chciałaby uświadomić jak najwięcej kobiet, że ich zdrowie to nie temat tabu. Bolesne miesiączki, nietrzymanie moczu czy bolesne współżycie to objawy, które poprzez fizjoterapię można zniwelować. W swojej pracy posługuje się terapią manualną, terapią ruchem, pracą oddechową oraz edukacją pacjentki. Jako fizjoterapeutka pracuje także z osobami, które zmagają się z dolegliwościami układu mięśniowo-szkieletowego. Ze sportem jest związana od dziecka. Przez 10 lat grała w piłkę ręczną, dzięki czemu dzisiaj wie, jak ważna w codziennym życiu jest aktywność fizyczna. W wolnym czasie chodzi na spacery z psem, ogląda seriale oraz dba o swój rozwój. Mimo, że mieszka nad morzem to od dziecka kocha góry, lubi także morsować i saunować.

Patrycja Liwoch
Fizjoterapeuta

Absolwentka studiów magisterskich Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Masaż pokochała od pierwszych zajęć w szkole policealnej na kierunku technik masażysta, a studia z fizjoterapii były naturalną konsekwencją rozwijającej się pasji do anatomii i wiedzy o ciele człowieka. Wraz z rosnącą wiedzą i doświadczeniem w pracy z pacjentem pojawiło się zainteresowanie ludzką psychiką. Cały czas poszerza wiedzę poprzez udział w kursach zawodowych zarówno z zakresu masażu jak i samej fizjoterapii. Długoletnia praca w masażu relaksacyjnym, z pacjentami przeciążonymi psychicznie jak i fizycznie, nauczyła empatii, słuchania ciała pacjenta i traktowania każdego przypadku indywidualnie. Doświadczenia z klientami cały czas dostarczają dowodów na nierozłączność psychiki i ciała. Uważa, że opieka nad sobą powinna być nawykiem, a masaż relaksacyjny to wspaniały pomost między ciałem a psychiką i sposób na spotkanie się z własnym ciałem. W wolnym czasie słucha audiobooków i podcastów kryminalnych oraz rozwija artystyczną stronę – rysuje i maluje.

Paulina Kosiorek
Technik Masażysta

Absolwentka szkoły medycznej o profilu tech. masażysta z elementami fizjoterapii. Przez wiele lat pracowała z najmłodszymi w hospicjum dziecięcym oraz w przedszkolu, jednak zawsze pasjonował ją masaż. W pierwszym roku szkoły nabierała doświadczenia (oraz potwierdzenia że to ten wymarzony zawód) masując wolontaryjnie uczestników zawodów sportowych takich jak thriatlon czy open sailfish. Wraz z drugim rokiem nauki zaczęła pracę w Sopockim SPA. W czasie lokcdownu pracowała jako koordynator/recepcjonista salonu. Gdy można już było wrócić na właściwy tor rozpoczęła pracę w Gdyńskim SPA, gdzie masuje do dziś. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, dobierając najlepsze techniki masażu. Prywatnie Mama 10 letniego chłopca, dzięki któremu może dalej spełniać się w pracy z dziećmi. Członkostwo w Radzie rodziców pozwala jej prowadzić różnego rodzaju kiermasze, festyny oraz wycieczki szkolne. Jak na terapeutę SPA przystało, uwielbia jacuzzi i saunowanie oraz morsowanie.

Karolina Józefowicz
Fizjoterapeutka

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu z tytułem magistra fizjoterapii. Interesuje się fizjoterapią stomatologiczną, pomaga osobom cierpiącym na zaburzenia w obrębie stawów skroniowo-żuchwowych (ból w okolicy szczęki, skroni lub ucha, ból głowy, obecności trzasków/klikania podczas ruchów żuchwy). Ukończyła także kurs Kobido Up – wykonuje zabiegi z zakresu fizjoterapii estetycznej.
Nie jest jej obca również fizjoterapia ortopedyczna, w czasie terapii wykorzystuje kurs masażu tkanek głębokich czy też suchego igłowania, które pozwala na precyzyjną i szybką pomoc w zaburzeniach tkanek miękkich. Karolina w wolnym czasie ogląda seriale, chodzi na siłownie, a w zimie chętnie morsuje.

Cześć, jestem Ewelina! Jestem założycielką Dr-Zdrówko.
Wyznaję zasadę, iż człowiek uczy się całe życie. Dlatego też ciągle podnoszę swoje kwalifikacje i wiedzę na kursach i szkoleniach z zakresu fizjoterapii.
Kocham to, co robię i uważam, że posiadam najważniejsze cechy dobrego fizjoterapeuty. Jestem osobą uśmiechniętą, empatyczną, z dużą pogodą ducha, a do tego bardzo profesjonalną. Lubię pracę z ludźmi, dlatego ich samych stawiam na pierwszym miejscu. W czasie studiów przepracowałam 3 lata jako wolontariusz, ucząc się podejścia do życia jak i samych ludzi. Te doświadczenia nauczyły mnie, że profesjonalne i miłe podejście do człowieka, to podstawowy cel mojego zawodu.

Dlaczego warto współpracować
właśnie z nami?

W dzisiejszym świecie, na skutek prowadzonego stylu życia, ludzie borykają się z różnymi dolegliwościami bólowymi barków, kręgosłupa, szyi oraz innymi częściami narządu ruchu. Niestety, pierwszą osobą, do której się udają po poradę, jest lekarz rodzinny, który może przepisać leki przeciwbólowe lub skierować do specjalisty ortopedy. Z doświadczenie wiemy, że oczekując w kolejce do lekarza specjalisty, może zejść dość długo. Z badań wynika, że najczęstszy ból wynika z przeciążenia i urazów związanych ze złym eksploatowaniem własnego ciała, nieznajomością ergonomii pracy, zbyt małą ilością ruchu, bądź jeżeli jakiś ruch występuje, to technika wykonywania ćwiczeń jest nieprawidłowa. Są to urazy, z którymi fizjoterapeuta jest w stanie sobie poradzić. Dlatego wyznaję zasadę, że ćwiczenia i ruch są najważniejszym czynnikiem, który wspomoże procesy regeneracyjne organizmu. W swojej pracy spotykamy się z dużą liczbą pacjentów, którzy po rozpoczęciu fizjoterapii pod naszą opieką, uniknęli operacji i powrócili do normalnego funkcjonowania.

Jak możemy Ci pomóc

i dlaczego faktycznie tego potrzebujesz?
Prowadzona profilaktyka zdrowia jest w stanie uchronić nas przed poważnymi chorobami cywilizacyjnymi i nie tylko. Dzięki przestrzeganiu podstawowych reguł zdrowego stylu życia jesteśmy w stanie zaoszczędzić sobie nerwów, czasu i pieniędzy, które musimy wydać na późniejszy proces diagnostyczny i leczniczy. Jeśli chcesz utrzymać swoje ciało w zdrowiu lub jeśli masz już dolegliwości płynące z Twojego narządu ruchu, nie czekaj, aż Twój stan przejdzie w stan przewlekły. Zapoznaj się z ofertą poniżej i dowiedz się, co mogę dla Ciebie zrobić.
Umów się na wizytę! 😊