Mój Zespół

Magdalena Wilczyńska
Fizjoterapeuta

Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego z dyplomem magistra fizjoterapii. Pracę fizjoterapeuty wykonuje zawsze z uśmiechem i zaangażowaniem. Stosuje skuteczne metody leczenia takie jak terapia tkanek miękkich czy mobilizacje stawowe. Ukończyła kurs ze specjalistycznej metody diagnostyczno-terapeutycznej wg Briana Mulligana. Uważa, że kluczem do sukcesu w terapii jest efektywna współpraca z pacjentem, polegająca na zaangażowaniu osoby w proces jej rehabilitacji. Z tego powodu stawia na edukację i zaleca wykonywanie indywidualnie dobranych ćwiczeń, pozwalających na pełny powrót do zdrowia. Szczególnym zawodowym zainteresowaniem Magdy jest terapia przeciwobrzękowa, której oddała się szczególnie w ostatnich latach pracy w zawodzie. Ukończyła w tej dziedzinie kurs Drenażu Limfatycznego oraz Kompleksowej Terapii Przeciwobrzękowej, a także uczestniczyła w warsztatach i konferencjach poświęconych tematyce leczenia obrzęków. Obserwowanie poprawy stanu zdrowia u pacjentów po zastosowanej terapii daje Magdzie największą motywację do dalszego kształcenia się i poszerzania zawodowych umiejętności, aby móc pomagać coraz bardziej efektywnie.

Agata Kruk
Fizjoterapeuta

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, gdzie ukończyła studia magisterskie z fizjoterapii. Uzyskując dyplom technika masażysty w uczelni medycznej wiedziała już, że fizjoterapia i masaż będzie nie tylko jej zawodem, ale przede wszystkim pasją na całe życie. Już podczas studiów brała udział w licznych kursach zawodowych, by zdobyć nowe umiejętności, zwiększyć efekty swojej terapii i jak najlepiej pomagać pacjentom. Terapia Dysbalansu Kręgosłupa, Masaż Tkanek Głębokich w Ujęciu Klinicznym, czy Terapia Manualna i Igłoterapia to niektóre z ukończonych szkoleń, które pokazały jak ważna jest dokładna diagnostyka i umiejętność patrzenia na pacjenta całościowo, holistycznie.
W pracy zawodowej zdobyła doświadczenie zarówno na stanowisku masażystki, jak i fizjoterapeutki, pracując z pacjentami ortopedycznymi, po urazach sportowych oraz w terapii bólu.
Podczas wizyty fizjoterapeutycznej najchętniej wykorzystuje Masaż Tkanek Głębokich i techniki mięśniowo-powięziowe, a proces leczenia wspomaga suchym igłowaniem, kinezyterapią i elementami treningu funkcjonalnego. Wierzy, że terapia jest efektywna, gdy wiedzę i doświadczenie połączy się z życzliwym podejściem do pacjenta, tak by czuł się zaopiekowany i ważny.
Prywatnie jej pasją jest siatkówka, uwielbia aktywnie spędzać czas i podróżować.

Kamila Kaschuba
Recepcjonistka

Absolwentka Technikum Chemicznego o profilu ochrona środowiska w Gdyni. Choć jej wyuczony zawód odbiega od klasycznej recepcjonistki, to Kamila jest bardzo zadowolona, że pracuje z ludźmi, a nie z menzurkami i probówkami. Ma kilkunastoletnie doświadczenie w pracy w zespole. Kamila w naszym gabinecie odpowiada m.in. za:
- organizacje i nadzór nad dokumentacją medyczną pacjentów
- prowadzenie kalendarza wizyt,
- kontakt telefoniczny i e-mailowy z pacjentem
- raportowanie i sprawozdawczość
- udzielanie pełnych i wyczerpujących informacji na temat aktualnej oferty gabinetu
- budowanie relacji opartych na zaufaniu i profesjonaliźmie.
Prywatnie spełniona Mama 4-letniego Wojtka, która uwielbia filmy oraz książki o tematyce kryminalnej. W wolnym czasie z wielką radością eksperymentuje w kuchni.

Natalia Cegielska
Recepcjonistka

Natalia jest uczennicą szkoły policealnej nauk społeczno-medycznych na kierunku technika masażysty. Fascynuje się anatomią i ważne jest dla niej poszerzanie swojej wiedzy. Nie lubi poczucia marnowania czasu i stania w miejscu. Ma ogromną potrzebę rozwoju. Dobrze czuje się w pracy w zespole. Stale uśmiechnięta i pełna energii. W wolnych chwilach czyta książki różnorodnych gatunków, rysuje, gotuje. Lubi także aktywnie spędzać czas poza domem ze swoją rodziną i przyjaciółmi. Jest dumną mamą Amelki, która niebawem skończy 2 latka.