Mój Zespół

Agata Kruk
Fizjoterapeuta

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, gdzie ukończyła studia magisterskie z fizjoterapii. Uzyskując dyplom technika masażysty w uczelni medycznej wiedziała już, że fizjoterapia i masaż będzie nie tylko jej zawodem, ale przede wszystkim pasją na całe życie. Już podczas studiów brała udział w licznych kursach zawodowych, by zdobyć nowe umiejętności, zwiększyć efekty swojej terapii i jak najlepiej pomagać pacjentom. Terapia Dysbalansu Kręgosłupa, Masaż Tkanek Głębokich w Ujęciu Klinicznym, czy Terapia Manualna i Igłoterapia to niektóre z ukończonych szkoleń, które pokazały jak ważna jest dokładna diagnostyka i umiejętność patrzenia na pacjenta całościowo, holistycznie.
W pracy zawodowej zdobyła doświadczenie zarówno na stanowisku masażystki, jak i fizjoterapeutki, pracując z pacjentami ortopedycznymi, po urazach sportowych oraz w terapii bólu.
Podczas wizyty fizjoterapeutycznej najchętniej wykorzystuje Masaż Tkanek Głębokich i techniki mięśniowo-powięziowe, a proces leczenia wspomaga suchym igłowaniem, kinezyterapią i elementami treningu funkcjonalnego. Wierzy, że terapia jest efektywna, gdy wiedzę i doświadczenie połączy się z życzliwym podejściem do pacjenta, tak by czuł się zaopiekowany i ważny.
Prywatnie jej pasją jest siatkówka, uwielbia aktywnie spędzać czas i podróżować.

Patrycja Liwoch
Fizjoterapeuta

Absolwentka studiów magisterskich Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.
Masaż pokochała od pierwszych zajęć w szkole policealnej na kierunku technik masażysta, a studia z fizjoterapii były naturalną konsekwencją rozwijającej się pasji do anatomii i wiedzy o ciele człowieka. Wraz ze rosnącą wiedzą i doświadczeniem w pracy z pacjentem pojawiło się zainteresowanie ludzką psychiką.
Cały czas poszerza wiedzę poprzez udział w kursach zawodowych zarówno z zakresu masażu jak i samej fizjoterapii. Długoletnia praca w masażu relaksacyjnym, z pacjentami przeciążonymi psychicznie jak i fizycznie, nauczyła empatii, słuchania ciała pacjenta i traktowania każdego przypadku indywidualnie. Doświadczenia z klientami cały czas dostarczają dowodów na nierozłączność psychiki i ciała.
Pracę z pacjentem rozpoczyna od wnikliwego wywiadu, a w terapii najczęściej korzysta z masażu tkanek głębokich, rozluźniania mięśniowo-powieziowego oraz terapii wisceralnej. Zwraca uwagę nie tylko na dolegliwości mięśniowo-szkieletowe, ale również na funkcjonowanie narządów wewnętrznych oraz układu nerwowego. Praca z przewlekłym bólem i przeciążeniem psychicznym nie jest jej obca. Efekty terapii wspomaga kinezyterapią oraz treningiem oddechowym.

Uważa, że opieka nad sobą powinna być nawykiem, a masaż relaksacyjny to wspaniały pomost między ciałem a psychiką i sposób na spotkanie się z własnym ciałem.
W wolnym czasie słucha audiobooków i podcastów kryminalnych oraz rozwija artystyczną stronę – rysuje i maluje.

Natalia Cegielska
Recepcjonistka

Natalia jest uczennicą szkoły policealnej nauk społeczno-medycznych na kierunku technika masażysty. Fascynuje się anatomią i ważne jest dla niej poszerzanie swojej wiedzy. Nie lubi poczucia marnowania czasu i stania w miejscu. Ma ogromną potrzebę rozwoju. Dobrze czuje się w pracy w zespole. Stale uśmiechnięta i pełna energii. W wolnych chwilach czyta książki różnorodnych gatunków, rysuje, gotuje. Lubi także aktywnie spędzać czas poza domem ze swoją rodziną i przyjaciółmi. Jest dumną mamą Amelki, która niebawem skończy 2 latka.